Regist r bilet datecs maluch bis

Всички данъкоплатци, които са задължени да регистрират продажбата на стоки и да помогнат с помощта на касов апарат, са напълно наясно с приключението от последното, колко подробни условия в имота, както и обслужването на обсъжданите устройства, трябва да бъдат извършени. Напитки от такива условия са необходими за извършване на периодична техническа проверка на касовия апарат. Какво се отнася до него и в какъв период трябва да се прилага? Какво представлява фискалният касов апарат и техническият преглед? За това по-долу.

Съгласно Закона за ДДС касовите апарати трябва да подлежат на периодични технически прегледи. След тази дата това условие е удължено. Такъв преглед се извършва от съответната служба. Преди 1 декември 2008 г. техническите проверки на касовите апарати се отнасят до годишния срок. При изучаването на съществуващите правни разпоредби касовите апарати трябва да подлежат на технически преглед на всеки две години от фискализирането или от скорошно преразглеждане. Ако данъкоплатецът не направи това, той може да подлежи на санкции. Това включва, например, налагането на глоба на данъчнозадълженото лице за данъчно нарушение, тъй като положението, при което касовият апарат не се подлага на периодичен преглед, се счита за неправилно съхраняване на книгата. Такава обосновка произтича от продукта 61 § 3 k.kš.Изглежда, в чиито ръце си заслужава да си припомним да извършим такъв преглед? Разбира се, гледането на термина в този пример отива към данъкоплатеца, а не към сайта. Собственикът на Novitus delio cash register следва да уведоми за това услуги на съответната дата на прегледа. От своя страна служителят на билетен кабинет, в съответствие с § 31, ал. 4 закони, касаещи касовите апарати, следва да извършат задължителна техническа проверка на касата в срок от 5 дни от уведомяването.Данъкоплатецът също трябва да е наясно с факта, че неспазването на срока за задължителни прегледи на касовия апарат води до необходимостта да се върне надбавката за нейната покупка. Такива данъкоплатци са подложени на данъчно задължени лица, които в срок от три години от датата на започване на вписване на продажбата на стоки / услуги не са създали в настоящия момент касов апарат за техническо изпълнение с добра услуга.За да обобщим, си струва да припомним, че потребителят е отговорен за запазването на датата на прегледа.